Objednejte si komplexní zahradnické služby od Arbo zahradnictví

Potřebujete novou zahradu? Máte nápad, ale nevíte, jak ho zrealizovat? Nabízíme vám zahradnické služby. Pokud vás přesvědčily naše reference či fotografie, neváhejte vyplnit poptávkový formulář. Popište své přání a nápady, případně nám jen zanechte váš kontakt. My se vám co nejdříve ozveme a společně s vámi vytvoříme optimální řešení.

Poptávkový formulář

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jak probíhá objednávka zahrady ve firmě Arbo zahradnictví?

Komplexnost

Naše firma si zakládá na komplexnosti služeb. Zároveň však není zákazník nucen využít je všechny.

První návštěva

Po kontaktu s námi je sjednána schůzka na místě budoucí zahrady (parku, úpravy). Při ní jsou jednak shromážděny nutné podklady pro vytvoření projektu, jednak je se zákazníkem projednáno, jaké má o zahradě představy, jaké činnosti by zahrada měla umožňovat (např. bude-li bazén, dětský koutek, sušák na prádlo, prostor pro sport atd.), ale i např. jaké rostliny a květiny, případně doplňky do zahrady se zákazníkovi líbí. Při této návštěvě je odborně posouzeno napojení zahrady na okolí, jsou zjištěny půdní a světelné podmínky atd.

Arbo zahradnictví vypracuje projekt a určí přesnou cenu

Na základě těchto podkladů je zhotoven projekt budoucí úpravy. Je-li to třeba, proběhne ještě konzultace projektanta se zákazníkem nad rozpracovaným projektem. Má-li zákazník zájem, je projekt proveden na počítači, jehož program umožňuje prostorové zobrazení budoucí zahrady a virtuální procházku po 10 – 15 – 20 let staré zahradě tak, jak bude vypadat v jednotlivých měsících v roce. Součástí projektu je i přesná cena kompletní dodávky. V tomto bodě může být ukončena spolupráce a zákazník platí pouze zhotovení projektu.

Realizace zahrady

Pokud zákazník souhlasí s cenou, dohodne se termín a naše firma dodá kompletní zahradu „na klíč“. Realizaci zahrady je možné i rozdělit na jednotlivé etapy, které se postupně dodávají, anebo se z projektu na přání zákazníka realizuje jen část.

Platba a záruka

Po dokončení zakázky dostane zákazník vyúčtování, ve kterém jsou přesně vyúčtovány provedené práce a dodaný materiál podle skutečnosti. Podle tohoto vyúčtování je zakázka uhrazena. Obvyklá záruční doba je 2 roky, během které vyměníme případné neujaté rostliny či opravíme nevzešlý trávník.